#BADF17: Eindstand

//#BADF17: Eindstand

#BADF17: Eindstand

Bedankt allemaal om te stemmen! Er werd veel gestemd, heel veel en daar zijn we jullie heel erkentelijk om. Hoeveel, dat houden we nog even voor ons. Binnenkort op de uitreiking, dan vertellen we het allemaal in geuren en kleuren.

Hier volgt per categorie een top 10 eindstand, in alfabetische en dus niet definitieve volgorde:

Blond, < 6,5%

  • Brugse Zot Blond
  • Dunekeun Goudblond
  • Grasshopper (#BADF17 Nominatie)
  • Jongleur Circus brouwerij
  • Kerel IPA
  • La Cress
  • Ma Mère Spéciale (De Leite)
  • Simplex (#BADF17 Nominatie)
  • Taras Boulba (#BADF17 Nominatie)
  • XX Bitter (#BADF17 Nominatie)

Blond, > 6,5%

  • Bersalis Tripel
  • Coccinelle
  • Duvel (#BADF17 Nominatie)
  • Enfant Terriple (De Leite)
  • Flurk
  • Monachus VIII Tripel
  • Omer
  • Préaris White Dragon
  • Slaapmutske Hop Collection ft Kent Goldings
  • Westmalle Tripel (#BADF17 Nominatie)

Amber, < 6,5%

  • Bruxellensis (#BADF17 Nominatie)
  • De Koninck
  • Delta IPA
  • Femme Fatale (De Leite)
  • Kerel Dark IPA
  • Orval (#BADF17 Nominatie)
  • Passe Partout (#BADF17 Nominatie)
  • Schuppenaas
  • Special De Ryck (#BADF17 Nominatie)
  • Vedett IPA

Amber, > 6,5%

  • Ardenne Wood, My Deer (Brasserie de Bastogne) (#BADF17 Nominatie)
  • Bink Bloesem
  • Bush Amber (#BADF17 Nominatie)
  • Damme Nation (#BADF17 Nominatie)
  • IPA (Den Triest) (#BADF17 Nominatie)
  • Kerel Biere de garde
  • Schuppenaas (#BADF17 Nominatie)
  • Stille Nacht
  • Troubadour Magma (#BADF17 Nominatie)
  • Viven Imperial IPA (#BADF17 Nominatie)

Donker, < 6,5%

  • Bon Homme (De Leite)
  • Ceci n’est pas une stout (#BADF17 Nominatie)
  • Charbon (dochter van de korenaar)
  • Kerel Stout
  • L’arrogante stout’ish
  • Liefmans Oud Bruin
  • Monk’s Stout (#BADF17 Nominatie)
  • Rochefort 6
  • Slaapmutske Bruin
  • Stouterik (#BADF17 Nominatie)

Donker, > 6,5%

  • Black Albert (#BADF17 Nominatie)
  • Den twaalf / 12
  • Dronkenput Bruin
  • Flurk 9
  • Gouden Carolus Cuvee van de Keizer blauw 2017
  • KEREL Pink Imperial
  • Lola Chocolate Beer
  • Monachus XII
  • Pannepot, Struise Brouwers
  • Rochefort 10 (#BADF17 Nominatie)
  • Sint-Bernardus Abt 12
  • Slaapmutske Dubbel Glutenvrij
  • Troubadour Westkust

Pils

  • Bavik (#BADF17 Nominatie)
  • Beersel lager
  • Blauw
  • Bockor (#BADF17 Nominatie)
  • Cristal Alken (#BADF17 Nominatie)
  • Jupiler
  • La Rulles Pils (#BADF17 Nominatie)
  • Pils 13 (#BADF17 Nominatie)
  • Redor
  • Romy Pils
  • Stella
  • Vedett Extra Blond

Spontaan en gemengd, bleek

  • 3 Fonteinen Oude Geuze Cuvée Armand & Gaston (#BADF17 Nominatie)
  • 3 Fonteinen Oude gueuze
  • Boon Oude Geuze Black Label (#BADF17 Nominatie)
  • Boon Oude Geuze Mariage Parfait (#BADF17 Nominatie)
  • Cantillon Geuze (#BADF17 Nominatie)
  • Cuvée Jeun’Homme (De Leite)
  • Cuvée Mam’Zelle (De Leite)
  • Oud Beersel Oude Geuze
  • Petrus Aged Pale
  • Vandervelden Oude Geuze 135

Spontaan en gemengd, donker

  • Kameradski Balsamico (#BADF17 Nominatie)
  • Liefmans Goudenband (#BADF17 Nominatie)
  • Oud Bruin (‘t Verzet) (#BADF17 Nominatie)
  • Oud Bruin Oak Leaf (‘t Verzet) (#BADF17 Nominatie)
  • Reninge Oud Bruin
  • Rodenbach Caractère Rouge (#BADF17 Nominatie)
  • Rodenbach Grand Cru
  • Rodenbach Vintage (#BADF17 Nominatie)
  • Slaapmutske Flemish Old Style Sour (FLOSS)

Fruitbier

  • Cuvée soeur’ise – De Leite
  • 3 Fonteinen Hommage
  • Boon Kriek Mariage Parfait
  • Boon Oude Kriek (#BADF17 Nominatie)
  • Ich bin ein Berliner Framboo (#BADF17 Nominatie)
  • Liefmans Cuvée Kriek (#BADF17 Nominatie)
  • Lou Pepe Kriek (#BADF17 Nominatie)
  • Oud Beersel Oude Kriek
  • Reninge Krieken Rood
  • Slaapmutske Flemish Old Style Sour (FLOSS) Kriek
  • Tilquin Oude Pinot Noir (#BADF17 Nominatie)

Bier buiten categorie

  • Bersalis Tripel Oak Aged – Wild – Sour
  • Cuvée De Ranke (Brouwerij De Ranke)
  • Cuvee Delphine (#BADF17 Nominatie)
  • Dunekeun Winter
  • Duvel Barrel Aged
  • Gouden Carolus Cuvée van de Keizer Whisky Infused (#BADF17 Nominatie)
  • Oaky Moaky (#BADF17 Nominatie)
  • Slaapmutske Bio Tripel
  • Wilderen Tripel Kanunnik
  • Winterkoninske Grand Cru

Café vh jaar

  • ‘T Parlement in Halle
  • ‘T vermaek
  • Beerlovers Bar
  • België Bierland
  • Bierkroeg den Hulst
  • Billies bier cafe
  • Bourgondisch Kruis
  • D’oude maalderij
  • De Hofnar Gullegem
  • Ganzerik
  • Kantien
  • Moeder Lambic

Bierrestaurant

  • ‘T Biercircus in Brussel
  • ‘t hof van de hemel, veurne
  • ‘t Hommelhof
  • ‘T Kruiske, Deerlijk
  • ‘t Molenhof, Oostvleteren
  • ‘t Potje paté, Alveringem
  • Billie’s Bierkaffetaria
  • Boelekewis (Huizingen)
  • De Gebrande Winning, Sint-truiden
  • De heeren van Liedekerke
  • De Volksbond Zonnebeke
  • Edison, sint iedesbald
  • Ganzerik, Gent
  • Het Anker
  • Het komfoor – Westerlo
  • In’t Nieuw Museum, Brugge
  • NüetNiGenough
  • Restobieres , Brussel

Bierfestival vh jaar

  • Abbeystreet, Sint-truiden
  • Alvinne craftbeer festival 2017
  • Billies craft beer fest – Antwerpen
  • Brugs Bierfestival
  • BXLBeerFest
  • Just Beer
  • Lambikstoempers Bierweekend
  • Poperings Bierfestival
  • Streekbierenfestival Koekelare
  • Vleteren Craft Beer Festival
  • Zwevegems bierfestival

Bierhandel vh jaar

  • Belgian Beershop Leuven
  • Bierhalle Deconinck Vichte
  • De Bieradviseur Diepenbeek
  • De Hopduvel, Gent
  • Decaigny Essen
  • Dranken Geers (Oostakker)
  • Dranken Pauwels Heule
  • Gedeelde Vreugde, Sint-Niklaas
  • Malt Attacks – Brussel
  • Marlou Dranken (Zonhoven)
  • Prik & Tik Poesen, waltwilder
  • Prik en Tik Dikkebus-Ieper
  • Rotsaert drankencentrale zedelgem
  • The beershop Kontich
  • Willems en Zoon, Grobbendonk

Brouwers vh jaar

  • Alvinne
  • Amburon
  • Bokkereyder
  • Bourgogne des Flandres
  • Brasserie de la Senne
  • Brew society Heule
  • Brouwerij ‘T Verzet
  • Brouwerij ‘t Gaverhopke
  • Brouwerij 3 Fonteinen
  • Brouwerij De Brabandere
  • Brouwerij De Feniks (Heule)
  • Brouwerij De Plukker
  • Brouwerij Het Anker
  • Brouwerij Het Nest, Turnhout
  • Brouwerij VBDCK (Kerel)
  • Brussels Beer Project
  • Cantillon
  • D’Oude Maalderij ( Izegem)
  • De Dolle Brouwers
  • De Leite
  • Den Toetëlér ( Hoeselt )
  • Dochter van de korenaar
  • Duvel Moortgat
  • Hedonis
  • Hof ten Dormaal
  • Klaas Dellaert (Totem)
  • La Grande d’Ame
  • Lambiek Fabriek
  • Nanobrasserie de l’Ermitage
  • Oud Beersel
  • Roman
  • Struise Brouwers
  • Wilderen

De definitieve resultaten worden bekend gemaakt tijdens onze uitreiking. Meer info volgt spoedig!

Bedankt!

Bert, Tim & Roeland

2017-12-28T23:19:03+00:00 28 December, 2017|

Leave a Reply